Tag: TİM

Dijital ekonomi yeni bir devrim ortaya çıkardı

B20 Türkiye ve Accenture işbirliğinde düzenlenen “B20 Türkiye Dijital Ekonomi Forumu” B20 Türkiye ve TOBB, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, TÜSİAD, TİM ve Bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarının üst düzey temsilcilerinin katılımıyla İstanbul?da gerçekleştirildi.

Devamını okuyun →


Bilişim’de 2023 İhracat Stratejisi Vizyonumuz

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türkiye?nin 2023 yılı için belirlediği 500 milyar dolar ihracat hedefine ulaşması için başlattığı sektör stratejileri projesine, ilk fazda çalışması tamamlanan 24 sektöre ilave olarak; büyüme potansiyeli olan, yüksek değer yaratabilecek ve hızlı büyüme yakalanabilecek katma değer yaratan sektörlerden biri olan Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektörü ile de çalışma yapmaya karar vermiş ve TÜBİSAD işbirliği ile bir çalışma başlatılmıştı. Bu çalışmada Yazılım, Telekomünikasyon, Donanım ve diğer hizmet alanları ile türkiye Bilişim Sektörünün 2023 ihracat hedeflerini konuştuk.

Öncelikle hatırlayacağınız üzere bir süre önce, TİM’in 500 milyar dolar ihracat hedefi ve 2023 yılı politikaları üzerine “TİM?in 500 Milyar Dolar İhracat Stratejisi ve Yazılım Sektörü” başlıklı yazımı yazmıştım, o yazıyıda okuyabilirsiniz…

Devamını okuyun →


  • Follow me on FacebookFollow me on TwitterFollow me on InstagramFollow me on Linkedin +Follow me on Google

  • 

    Copyright © 2018 Ufuk KILIÇ Resmi Web Sitesi | Tüm hakları saklıdır.